Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Gwarancja: 1 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Hipnosencja

Odchudzanie wydaje się takie proste - wystarczy trochę ruchu, wystarczy zadbać o odpowiednie żywienie i tłuszcz krok po kroku z nas "schodzi". W teorii jest to łatwe, ale dlaczego w praktyce, gdy mówimy sobie:

  • nie będę jeść słodyczy,
  • nie będę jeść w godzinach wieczornych,
  • nie będę się nadmiernie przejadać,
  • będę ćwiczyć,
  • będę biegać,
  • nie będę spożywać "tych i tych" produktów, bo wiem, że są dla mnie złe.

To i tak bardzo szybko łamiemy nasze nowe postanowienia?

Dlaczego mimo tego występuje u nas "głupi" mechanizm, którym tłumaczymy sobie, że to ostatni raz, że ten dodatkowy kawałek nie zaszkodzi, że dzisiaj w sumie nie zjedliśmy aż tak dużo, więc można by jeszcze... Że ajk dziś nie zrobię treningu, to nic się nie stanie...

problem z apetytem

Ćwiczenia? Co ćwiczyć, żeby schudnąć?

Czy też tak szybko się do nich zrażasz? Tydzień, dwa, brak wyraźnych efektów - to pewnie nie dla mnie. Poczekaj! Trochę cierpliwości. Efekty nastąpią, ale do tego trzeba czasu. Waga zbierała się latami, jak mamy ją zrzucić w miesiąc? Trzeba ćwiczyć wszystko, wystarczy już minimalna aktywność fizyczna, taka jak bieganie, spacery czy proste domowe ćwiczenia, aby zbijać wagę.

Czy Ty też tak masz?

NeuroFTK na Ćwiczenia odchudzające, to nagrania które pozwoli Ci zmienić podejście do treningu. Zrozumiesz na czym dokładnie polega odchudzanie i z czym się wiąże, ile zajmuje i jak przeprowadzić ten proces poprawnie. Lektor wprowadzi Cię w trans w którym wspólnie z jego głosem, przejdziesz przez drogę nowych postanowień i nawyków, które głęboko zakorzenią się w Twojej podświadomości. Już nie będziesz mieć wątpliwości, że robisz coś nie tak, skoro po kilku dniach ciężkich ćwiczeń, nie widać jeszcze upragnionego kaloryfera. Nastawisz się mocno na cel, na sukces w odchudzaniu.

Zmień podejście do ćwiczeń, dzięki kilku prostym sugestiom

Dzięki odmiennemu stanowi świadomości, dojdziesz do wniosków, których często nie bierzesz pod uwagę i nie zauważasz w swoim codziennym życiu. Gdy już osiągniesz swój cel i zrozumiesz jak zmniejszyć apetyt, jak zmotywować się do ćwiczeń, co ćwiczyć żeby schudnąć i jak zmienić o 180 stopni swoją postawę do odchudzania brzucha, a dzięki temu znacznie zredukujesz swoją wagę, bo zrozumiesz jakie to proste.

Zrozumienie tego zajmie Ci zaledwie 10 minut

Całe nagranie trwa 10 minut, dokładnie tyle potrzebujesz (raz dziennie, przez okres kilku tygodni), aby mocno utrwalić sobie całkiem nowe podejście do tego jak i co ćwiczyć aby schudnąć. Będziesz to robić bardziej świadomie, bez zbędnych emocji typu podjadanie z nudów czy zajadanie smutków (co jest częstym problemem zarówno kobiet jak i mężczyzn), czy unikanie aktywności fizycznej.

Jeśli chcesz, zobacz także cały pakiet NeuroFTK, dostępny w naszym sklepie, który zawiera 4 nagrania dotyczące różnych aspektów odchudzania.

Zamówienie na dwa sposoby

1. Pierwszą możliwością jest zakup i dostawa drogą mailową. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania NeuroFTK.

2. Druga możliwość to wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej na nośniku CD (pliki w formacie mp3).

Nagrania można przenieść na dowolne urządzenie: telefon, komputer, odtwarzacz mp3.

jak zmniejszyć apetyt

Gwarancja zadowolenia

Pamiętaj, że na nasz produkt obowiązuje 30 dni gwarancji zadowolenia. To czas w którym możesz przetestować NeuroFTK i jeśli nie stwierdzisz: Wow, dzięki temu naprawdę chudnę, to otrzymasz zwrot swoich pieniędzy.

Serdecznie zapraszamy do zakupu.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...