Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Gwarancja: 1 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Hipnosencja

Odchudzanie wydaje się takie logiczne - wystarczy więcej ruchu i mniej dostarczanych kalorii. Dlaczego zatem zawsze wtedy, gdy postanowimy sobie:

  • nie będę jeść słodyczy,
  • nie będę jeść w godzinach wieczornych,
  • nie będę się nadmiernie przejadać,
  • nie będę spożywać "tych i tych" produktów, bo wiem, że są dla mnie złe.

Dlaczego mimo tego występuje u nas taki "głupi" mechanizm, którym tłumaczymy sobie, że to ostatni raz, że ten dodatkowy kawałek nie zaszkodzi, że dzisiaj w sumie nie zjadło się tak wiele...

problem z apetytem

Czy Ty też tak masz?

NeuroFTK na Apetyt, to nagrania które pozwoli Ci zapanować nad Twoim apetytem, do tego stopnia, że decyzje dotyczące jedzenia, będą świadome i przemyślane. Głos lektora wprowadzi Cię w trans w którym wspólnie z jego głosem, przejdziesz przez drogę nowych postanowień i nawyków, które głęboko zakorzenią się w Twojej podświadomości. Już nie będziesz mieć problemu z wyborem: czy zjeść ten dodatkowy kawałek czekolady, czy nie?

Zmniejszysz swój apetyt, dzięki kilku prostym sugestiom

Dzięki odmiennemu stanowi świadomości, dojdziesz do wniosków, których często nie bierzesz pod uwagę i nie zauważasz w swoim codziennym życiu. Gdy już osiągniesz swój cel i zrozumiesz jak zmniejszyć apetyt, a dzięki temu znacznie zredukować swoją wagę, zrozumiesz jakie to proste.

Zmniejszenie apetytu zajmie Ci zaledwie 10 minut

Całe nagranie trwa 10 minut, dokładnie tyle potrzebujesz (raz dziennie, przez okres kilku tygodni), aby mocno utrwalić sobie całkiem nowe podejście do odżywiania. Będziesz to robić bardziej świadomie, bez zbędnych emocji typu podjadanie z nudów czy zajadanie smutków (co jest częstym problemem zarówno kobiet jak i mężczyzn).

Jeśli chcesz, zobacz także cały pakiet NeuroFTK, dostępny w naszym sklepie, który zawiera 4 nagrania dotyczące różnych aspektów odchudzania.

Zamówienie na dwa sposoby

1. Pierwszą możliwością jest zakup i dostawa drogą mailową. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania NeuroFTK.

2. Druga możliwość to wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej na nośniku CD (pliki w formacie mp3).

Nagrania można przenieść na dowolne urządzenie: telefon, komputer, odtwarzacz mp3.

jak zmniejszyć apetyt

Gwarancja zadowolenia

Pamiętaj, że na nasz produkt obowiązuje 30 dni gwarancji zadowolenia. To czas w którym możesz przetestować NeuroFTK i jeśli nie stwierdzisz: Wow, dzięki temu naprawdę chudnę, to otrzymasz zwrot swoich pieniędzy.

Serdecznie zapraszamy do zakupu.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...