Wczytuję dane...
Gwarancja: 1 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Hipnosencja

Jeśli w 2 tygodnie nie rzucisz palenia, odzyskasz pieniądze

Jesteśmy tak pewni skuteczności hipnozy przy rzucaniu palenia, że dajemy możliwość sprawdzenia jej przez 14 dni za darmo. Jeśli w tym czasie nie odczujesz pozytywnych skutków hipnozy na Twój nałóg, to bez żadnych pytań zwrócimy Ci pieniądze.

To bardzo uczciwy układ, który stosujemy przy wszystkich naszych produktach.


Jak działa hipnoza na rzucanie palenia?

odsłuchiwanie nagrań hipnotycznychNagranie z sesją hipnotyczną, przygotowane jest w taki sposób aby:

1. Wprowadzić Cię w relaksacyjny stan, który zapewnia dobre samopoczucie, odprężenie i rozluźnienie.

2. Następnie nagranie wprowadza Cię w stan transu, czyli taki stan w którym człowiek jest bardzo podatny na podawane mu sugestie.

3. Kolejnym etapem jest współtworzenie sugestii, eliminowanie czynników psychologicznych, które "motywują" palaczy do sięgania po papierosa.

4. Później utwerdzanie sugestii, pozytywnych dla osób chcących rzucić palenie.

5. Wyprowadzenie ze stanu transowego i powrót do stanu normalnego czuwania.

Czasem wystarczy jedna hipnoza aby rzucić palenie

Kilkoro naszych klientów, napisało nam wiadomość, że już po pierwszej sesji hipnotycznej, rzucili palenie i nie mają chęci powracać do nałogu. Po prostu papierosy ich "nie ciągną". Inni piszą, że wystarczyły 2 - 3 sesje aby otrzymać takie rezultaty.

A Ty jak myślisz? Po jakim czasie rzucisz palenie?

Dlaczego warto rzucić palenie?

1. Kwestie ekonomiczne

rzucanie paleniaPewnie nie robi na Tobie wrażenia, że przez ostatni rok udało Ci się wypalić: jakiś ciekawy sprzęt elektroniczny, wycieczkę w fajne miejsce czy choćby inną rzecz o wartości od kilkuset do kilku tysięcy złotych? A w 10 - 20 lat palenia? Być może teraz uzbierałoby się na jakieś ciekawe auto?

Kiedyś pewna kobieta napisała do nas, że wraz z mężem palili od 40 lat i jak obliczyła, to okazało się że wspólnie przelalili MIESZKANIE!

Nie ważne czy palisz jednego papierosa dziennie czy dwie paczki dziennie - tak czy inaczej, przepalasz kasę z dymem.

2. Kwestie zdrowotne

Twoje serducho, płuca, narządy rozrodcze dostają niezłe baty. To prędzej czy później się zwróci przeciwko Tobie. Ostrzeżenia na papierosach są ignorowane, mówisz sobie "to mnie nie dotyczy", póki nie zaczniesz zauważać, że nie możesz wejść na 4 piętro, że wyniki badań wyszły kiepsko, że w łóżku coś nie domaga...

W żartach mówisz sobie "na coś trzeba umrzeć", albo "trzeba dokarmić raka", ale jak problem faktycznie się pojawi, to będziesz pluć sobie w brodę.

3. Kwestie higieny

Nie wiesz tego, ale Twoi przyjaciele obmawiają Cię za plecami, że masz nieświeży oddech, że Twoje ubrania śmierdzą dymem. A żółty nalot na zębach? Czy nie chcesz z tym skończyć?


Dwa tygodnie i z głowy

Jeśli wytrzymasz bez papierosów 14 dni, to prawdopodobieństwo rzucenia nałogu wzrasta do 90%. W tym czasie organizm czyści się z nikotyny i nie będzie fizjologicznej potrzeby palenia.

Zobacz ile Twoich problemów minie - więcej pieniędzy, zdrowsze życie, lepsze relacje z ludźmi i wolność (nie trzeba się zastanawiać "kiedy w koncu będzie przerwa, żeby wyjść na fajkę").

Czy hipnoza na rzucanie palenia jest bezpieczna?

Nagrania w porównaniu do środków chemicznych, plastrów, gum do żucia, ani leków, w żaden sposób nie ingerują na Twój organizm. Zobacz to subtelne porównanie i podejmij decyzje

produkty wspomagające rzucanie palenia

Hipnoza na rzucanie palenia działa w Twojej głowie

Uzależnienie nie jest tylko kwestią fizjologiczną, to głównie Twoje nawyki, przyzwyczajenia, przekonania, odruchy. Palisz z wielu powodów, ale wszystkie one można łatwo wyeliminować, właśnie w oparciu o sugestie hipnotyczne.

Gwarantujemy Ci skuteczność, dwa tygodnie i jesteś wolnym człowiekiem, którego nie dotyczy nałóg.

Przetestuj już teraz.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...