Wczytuję dane...
Gwarancja: 1 miesiąc
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Hipnosencja

Schudnij 3 razy szybciej – zmotywuj się 3 razy lepiej

ODCHUDZANIE – jak schudnąć z hipnozą vol.1

odchudzanie z hipnoząPostanawiasz sobie schudnąć, masz niesamowitą motywację…

lepiej, masz OGROMNĄ motywację do swojego celu. Myślisz sobie „teraz to na pewno schudnę”, jesteś niczym w transie, najlepiej teraz zrobić masę ćwiczeń, biegać, iść na siłownie. Co tam iść na siłownię, najlepiej kupić cały ten sprzęt i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć.

Rozpiera Cię cholerna energia, będziesz trenować, dbać o dietę, będziesz chudnąć i będziesz wyglądać tak (jak na obrazku obok).

Dlaczego po kilku dniach to minęło? Chcesz poznać odpowiedź? W tej prezentacji zostanie to dokładnie wyjaśnione.


Nauka – Słomiany zapał vol.2

szybka nauka z hipnoząPrzypomnij sobie taką sytuację w której nakręcasz się na naukę – teraz to nauczysz się tego na pewno. Nauczysz się języka obcego.

100 nowych słówek dziennie, albo 200. Ten semestr będzie najlepszy, będą same dobre oceny, będziesz stosować te „super techniki nauki”, uda się na pewno. Ba! Wyróżnią Cię, a te umiejętności których się nauczysz, na pewno się przydadzą.

Dlaczego po kilku dniach to minęło? Jeśli nadal szukasz odpowiedzi, to zobacz tę krótką prezentację, zapoznaj się z nią literka po literce, zdanie po zdaniu, bo zobaczysz tam odbicie swojego codziennego życia.


Schudnij z hipnozą w domu

„Hipnoza działa cuda”, tak mówią wszyscy, którzy doświadczyli jej skutecznego działania.

Teraz nie musisz już szukać hipnotyzera, nie musisz uczyć się wprowadzania w trans latami. Dzięki naszemu produktowi, samodzielnie:

– przygotujesz się do stanu hipnotycznego,

– wprowadzisz się samodzielnie w stan hipnotyczny (to nagranie Cię poprowadzi krok po kroku),

– „podasz sobie” sugestie, które będą miały na celu oddziaływać na ważne sfery Twojego życia (np. lepsza nauka, większa pewność siebie, poprawa nastroju, motywacja do odchudzania i wiele innych),

– a na koniec wyprowadzisz się z hipnozy i wrócisz do normalnego stanu czuwania, w którym dostrzeżesz pozytywne skutki hipnozy.


Hipnoza – jakie to uczucie?

hipnoza1Póki nie doświadczysz hipnozy, to nie zrozumiesz, jednak wyobraź sobie, że nagle czujesz niesamowite odprężenie, które daje Ci przyjemność jak tak mocną, jakiej nie zdarzyło Ci się jeszcze doświadczyć – taką, że chcesz pozostać w tym stanie jak najdłużej.

To stan w którym Twoja podświadomość bardzo chętnie odbiera sugestie hipnotyczne. Jeśli przedstawisz sobie odpowiednią sugestię – wtedy ta stanie się dla Ciebie czymś oczywistym, naturalnym i codziennym. Czymś co jest z Tobą przez 24 godziny na dobę, coś co stale oddziałuje na Twoje życie i dzięki temu je poprawia.

Nasze gotowe nagrania hipnotyczne pozwolą Ci się hipnotyzować kiedy zechcesz

Za chwilę przedstawię Ci narzędzie – a właściwie zestaw, który da Ci możliwość wchodzenia w stan hipnotyczny rano, w południe, wieczorem, w domu, w lesie i praktycznie gdziekolwiek zechcesz.

Hipnoza dla poprawy Twoich osiągnięć.

Chcesz schudnąć, nauczyć się chińskiego? A może więcej zarabiać? Nastaw się na osiąganie swojego celu, aby osiągnąć go szybciej i aby był jeszcze lepszy?

Hipnoza jest do tego idealnym narzędziem. Jest niczym katalizator naszych pragnień i odczuć.

Czym jest hipnoza? W 3 słowach

Hipnoza jest naturalnym stanem świadomości, charakteryzującym się zwiększoną podatnością na sugestie. To jest jej siła.

 1. W stanie hipnozy zachowujemy naszą świadomość, dlatego nie zrobimy rzeczy których się wstydzimy, boimy czy których nie lubimy.

 2. Po wyjściu z transu pamiętamy co się z nami działo w jej trakcie. Będzie to nietypowe wspomnienie, porównywalne do wrażeń ze snu.

 3. Hipnoza jest odmiennym stanem świadomości, w uproszczeniu – czymś pomiędzy czuwaniem a snem, gdzie nasza percepcja jest po prostu inna.

 4. W hipnozie jesteśmy bardziej podatni na sugestie, co pozwala zmaksymalizować efekt takiej sugestii, a zatem łatwiej pozbyć się złych nawyków przyzwyczajeń i nałogów (np. bałaganiarstwo czy rzucanie palenia), łatwiej zdobyć motywację (na przykład do pracy czy nauki), nastawić się na konkretne cele (np. odchudzanie lub naukę języka obcego).

 5. Hipnoza nie jest magią ani niczym ezoterycznym czy niewytłumaczalnym. Obecnie nauka jest w stanie wytłumaczyć wszystkie reakcje dotyczące tego stanu.

 6. Nasz strach przed hipnozą często wynika z niewłaściwego przedstawiania jej w popkulturze, kiedy to mroczny hipnotyzer pozbawia ludzi świadomości

Zagrożenia hipnozy?

Jedynym „zagrożeniem” jest to, że podczas transu możesz zasnąć, po czym i tak obudzisz się w świetnym, odprężonym nastroju.

Hipnozę możesz przeprowadzić na sobie samodzielnie

smodzielna hipnozaMowa tu o autohipnozie, czyli sytuacji w której Ty sam jesteś dla siebie hipnotyzerem.

Jednak ta technika wymaga pewnego doświadczenia i wiedzy. Musisz umieć poprawnie tworzyć sugestie, musisz poznać etapy wprowadzania się w trans, a także pamiętać o kilku innych ważnych zasadach.

Jednak aby to przyśpieszyć, powstają systemy, nagrania i programy do hipnozy.

Jednym z takich produktów jest właśnie Hipnosencja (esencja hipnozy), czyli zestaw nagrań, które dają Ci to co w hipnozie najważniejsze – samą esencję, korzyści i możliwości płynące z wprowadzania się w trans.

Możesz wybrać: lata nauki, wyjazdy na drogie kursy, dziesiątki książek i ćwiczeń, lub prosty – uniwersalny system dzięki któremu wprowadzisz się w pożądaną hipnozę.

Jak wyglądają nagrania hipnozy z Hipnosencją?

dźwięki hipnozyTen produkt jest w formie nagrań dźwiękowych (przez hipnozę prowadzi Cię głos lektora).

Nagranie jest bardzo elastyczne i od początku do końca nastawione jest na współpracę z Tobą.

Twoim zadaniem będzie wyobrażanie sobie różnych rzeczy i sytuacji, które będą związane podawanymi sugestiami.

Dzięki formatowi mp3, możesz odtworzyć hipnozę na telefonie, wieży stereo, komputerze, tablecie, iPodzie i każdym urządzeniu, które odtwarza format mp3 (pamiętaj aby używać słuchawek stereo).

Z hipnozą możesz skutecznie schudnąć i zmotywować się:

 • odchudzanie hipnozaJeśli masz nadwagę czy otyłość, możesz to zwalczyć z nagraniami hipnotycznymi. Otóż problem z tłuszczem jest spowodowany złymi nawykami, takimi jak unikanie aktywności fizycznej czy nieodpowiednie odżywianie się. Z hipnozą możesz odwrócić ten cykl.

A co gdyby zaszczepić w sobie chęć do sportu lub choćby prostych codziennych ćwiczeń i zbilansowanie swojego trybu żywieniowego? Wtedy zwyczajnie zrzucasz swoją wagę, bo masz nawyki które temu sprzyjają. Chcesz zrzucić 20 kilogramów? Po prostu to zrób.

 • brak motywacji hipnozaZ hipnozą możesz zmaksymalizować swoją motywację, która jest bardzo ważna, zarówno w codziennych czynnościach, jak i w poważnych planach życiowych.

Wyobraź sobie, że pracę którą wykonujesz w 8 godzin, można wykonać o połowę szybciej, a wszystko to dzięki maksymalnemu skoncentrowaniu się na tym co robisz. Nie ważne czy to nauka słówek z języka obcego, praca fizyczna czy przygotowanie raportu w biurze.

 

Hipnoza na pewność siebie (nie tolerujesz swojego wyglądu?)

Wielu ludzi wstydzi się do tego przyznać, a może dotyczy to Ciebie?

hipnoza odchudzanieCzy brak Ci pewności siebie? Czy są sytuacje w Twoim życiu, kiedy chcesz więcej, a boisz się „wychylić” ze swojej mentalnej kryjówki. Hipnoza może uczynić z Ciebie człowieka pewnego, otwartego, zdecydowanego, asertywnego. Takie cechy dają Ci kontrolę nad sobą, a także nad sytuacją która Cię otacza.

Brak pewności siebie jest często wynikiem nietolerowania swojego wyglądu. Hipnosencja pozwoli Ci zaakceptować siebie i osiągnąć taki wygląd o jakim marzysz, dlatego że mając CEL i realizując go, możesz osiągnąć wszystko.

Z Hipnosencją utrzymasz ten efekt – schudniesz, nauczysz się i osiągniesz cel

Pamiętasz pierwsze akapity tej prezentacji? O tym, że na początku mamy zapał (słomiany zapał), który szybko mija bo nie potrafimy go utrzymać?

Z sugestiami hipnotycznymi, ten efekt będzie utrzymany, gdyż sugestia staje się naszym przekonaniem.

 

Zamień smak Fast Fooda na coś okropnego (bleh…)

Dla przykładu: teraz sądzisz, ze fast foody są smaczne i fajne, walczysz ze sobą, żeby ich nie jeść. A co, gdyby w Twojej głowie zdominować ich smak i ich znaczenie? Na przykład porównać je do czegoś, czego nie lubisz jeść, czego nienawidzisz i nigdy nie włożysz do ust?

To tylko jedna z możliwości hipnozy w walce z naszymi problemami.

 

UWAGA: Pamiętaj, że jedna zmiana, powoduje „działanie pozytywnego koła”.

pozytywne koło hipnozaLepsza motywacja do działania

-> to lepsza praca nad sobą 

-> to lepsze efekty

-> to lepsze samopoczucie 

-> to wyższa samoocena

-> to większe uznanie innych 

-> to ponownie większa motywacja do osiągania konkretnych celów (takich jak np. zrzucenie 10 kilogramów w 2 miesiące)

-> i koło ponownie się zatacza…

 

Jakie nagrania dostaniesz w Hipnosencja.pl?

hipnosencja CD

Ten pakiet zawiera 3 zbilansowane nagrania hipnotyczne, które możesz nabyć właśnie tu

 1. Hipnoza zdrowia – wspomagająca skuteczne i rozsądne odchudzanie, a także zdrowy tryb życia
 2. Hipnoza sukcesu – na poprawę wyników w pracy i w nauce, na bycie bardziej efektywnym w swoich działaniach
 3. Hipnoza relaksacyjna – na poprawę nastroju, na odprężenie i zmotywowanie się do czekających na nas wyzwań

Jak zdobyć te nagrania hipnotyczne?

jak kupić hipnozęNagrania możesz zdobyć już dziś bez wychodzenia z domu. Możesz nabyć je przez internet, a my wyślemy Ci paczkę wraz z instrukcją i pakietem do pobrania na własny komputer.

Transakcja jest prosta i intuicyjna (podążaj za instrukcjami płatności)

Nasz produkt jest legalny, pochodzi z Polski – UWAŻAJ na inne firmy, które mają siedziby w egzotycznych miejscach, typu Cypr, czy RPA. Nasza siedziba jest w Polsce (sprawdź regulamin).

UWAGA: Nie daj się nabrać fałszywym sprzedawcom, nie podawaj swojego numeru telefonu (my tego nie wymagamy!)

UWAGA: Koszt jednorazowej sesji u hipnotyzera to cena od kilkudziesięciu, do kilkuset złotych (średnio 200 zł za jedno spotkanie).

Tymczasem pakiet 3 nagrań Hipnosencji to 157 zł za całość. Kupujesz RAZ i słuchasz kiedy chcesz i gdzie chcesz.

Czy hipnoza faktycznie działa, czy jest bezpieczna?

Sprawdźmy co słychać na ten temat w świecie:

Wypowiedzi Pani dr Anny Ziółkowskiej z SWPS w Poznaniu. Źródło Portal Onet.

„Nie można kogoś zmusić do wykonania czegoś za pomocą hipnozy. Nie można też zahipnotyzować kogoś wbrew jego woli.”

„Jeśli osoba hipnotyzowana usłyszy polecenie, które nie jest zgodne z jej przekonaniami, to tego nie zrobi i od razu wyjdzie ze stanu hipnotycznego. „

„Hipnoza wiąże się ze stanem relaksacji. (…) Większość osób, które korzystały z hipnozy twierdzi, że był to stan przyjemny. Stosuje się ją jako technikę wspomagającą różne inne terapie, np. do zwalczanie nałogów. (…) Może też w pewnym stopniu redukować odczucie bólu.”

A tu kolejne źródło artykuł z odkrywcy.pl

„Za pomocą hipnozy można zmodyfikować sposób postrzegania rzeczywistości, a nawet utworzyć nowy ślad pamięciowy w mózgu – twierdzą badacze na łamach czasopism „PLOS ONE” i „International Journal of Clinical and Experimental Hypnosis”. „

Dlaczego warto mieć nagrania Hipnosencja?

 1. Nie musisz wychodzić z domu aby poddać się hipnozie, robisz to w ulubionym miejscu o wybranym przez Ciebie czasie a nawet w dowolnym ubraniu.
 2. Koszt jednego spotkania z hipnotyzerem to kwestia od kilkudziesięciu, do kilkuset złotych za seans – od 200 do nawet 500 zł za jedno spotkanie i kilka tysięcy za warsztaty. W przypadku naszych nagrań, płacisz raz i korzystasz jak długo zechcesz.
 3. Nie musisz się niczego wstydzić ani bać – kontakt z hipnotyzerem, to pewnego rodzaju otworzenie się, wyjawianie swoich sekretów, celów, planów, słabości itd. nie każdy czuje się z tym komfortowo. W przypadku nagrań Hipnosencja, jedynym cenzorem i hipnotyzerem jesteś Ty.

bonus hipnoza

Jeśli zdecydujesz się na zakup nagrań hipnotycznych Hipnosencja, otrzymasz dodatkowo nagranie afirmacyjne z serii Systemu Afirmacji Hepika – a konkretnie nagranie o nazwie Afirmacje Sukcesu, które jeszcze bardziej przyczyni się do nakierowania Cię na osiąganie celów i sukces w dowolnej dziedzinie życia.

Czy ja poradzę sobie z hipnozą

Bez obaw, cała sesja jest prowadzona w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Nie ma w niej specjalistycznego słownictwa, nie ma zawiłości, a w każdym nagraniu tworzymy przyjemną atmosferę.

Polubisz te nagrania i z chęcią będziesz do nich powracać.

Dajemy Ci 30 dni gwarancji zadowolenia!

 

 

Jeśli w ciągu 30 dni korzystania z hipnozy nie powiesz WOW – to niesamowite, działa i realnie mi pomaga, wtedy zwrócimy Ci Twoje pieniądze.

 

 

Schudnij, zmotywuj się i naucz jeszcze taniej!

A co powiesz na jeszcze niższą cenę? Zamiast 157 zł, zaproponujemy Ci (tylko na tej stronie) promocyjną cenę 57,97 (do wyczerpania licencji promocyjnej).

Pamiętaj – ta cena jest promocyjna i w każdej chwili może zostać zmieniona, dlatego jeśli zainteresował Cię spróbować hipnozy już dziś, nie zastanawiaj się i zakup Hipnosencję (cały pakiet 3 nagrań).

Nic nie ryzykujesz! Jeśli hipnoza Ci się nie spodoba, prosisz o zwrot i tyle.

5 powodów dla których warto to mieć

1. Wiele razy nie radzimy sobie z problemami natury psychologicznej. Ile razy zdarzyło Ci się coś planować, a później odpuścić, po miesiącu, tygodniu czy kilku dniach?

Z hipnozą eliminujesz słomiany zapał. Motywujesz się raz na dowolny cel jaki sobie zaplanujesz i dążysz do niego całym swoim umysłem.

2. PROMOCYJNA CENA – tylko tu i teraz. Wyobraź sobie, że zamiast Hipnosencji musisz raz w tygodniu, przez rok chodzić do hipnotyzera czy hipnoterapeuty. Jest to koszt 150 zł za wizytę x 4 razy w miesiącu x 12 miesięcy = 7200 zł, plus dojazdy, obiad na mieście i inne nieprzewidziane wydatki.

Hipnosencje kupujesz dziś i korzystasz przez miesiąc, rok czy choćby 10 lat – stale poprawiasz swoje życie.

3. Tylko na tej stronie otrzymasz atrakcyjne bonusy i niespodzianki o wartości ponad 50 zł

4. Szybka przesyłka (do wyboru na płycie CD lub bezpośrednio na e-mail w formacie mp3 – nawet 15 minut po zamówieniu)

5. Dostajesz gwarancję zadowolenia. Masz 14 dni na sprawdzenie Hipnosencji. Jeśli Ci się nie spodoba, odzyskasz 100% swoich pieniędzy.

 

---- TYLKO DZIŚ, TU i TERAZ - GRATIS ----

Decydując się na zakup DZIŚ – otrzymasz GRATIS PREZENT O WARTOŚCI 120 złotych

Nagrania HIPNOSENCJA NEUROFTK series – idealne na odchudzanie

 

1. Nagranie jak zmniejszyć apetyt

2. Nagranie Jak Zrzucić Brzuch

3. Nagranie motywacyjne do ćwiczeń

 

 

Podsumowując

Decydując się na zakup Pakietu Hipnosencja dziś otrzymujesz:

 • zniżkę na produkt – finalna cena to zaledwie 98.00 złotych zamiast 187.97 złotych
 • Cały pakiet nagrań Hipnosencja czyli:
  a) sukces zawodowy i zarabianie pieniędzy,  b) odchudzanie i zdrowy tryb życia, c) szczęście, motywacja i pozytywne nastawienie.
 • Instrukcję obsługi w języku polskim,
 • BONUS 1 Nagranie z serii Systemu Afirmacji Hepika – Afirmacja Sukcesu
 • BONUS 2 Zestaw e-booków: „Mapa osiągania celów” i „Programowanie nawyków” w formacie pdf, odtwarzanym na Twoim komputerze, telefonie czy tablecie.
 • BONUS 3 Kupon zniżkowy 30% do sklepu skarbnicazycia.pl w którym można znaleźć wiele produktów do nauki, pracy, rozwoju, a także rozrywki.
 • PREZENT – Pakiet Nagrań Hipnosencja NeuroFTK series o wartości 120 zł GRATIS

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...