Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Ćwiczysz na siłowni? A może biegasz? Czy też uprawiasz jakiś inny konkretny sport?

A wiesz co łączy wszystkie sporty świata? Jest takie jedno słowo, którego czasem nam brakuje, zaś bez niego, niemożliwe jest osiągnięcie wyników w ŻADNEJ dyscyplinie.

To słowo brzmi "motywacja"

Jeśli ją masz, możesz zaczynać od zera, nie musisz mieć jakichkolwiek predyspozycji fizycznych, nie musisz mieć tony pieniędzy na sprzęt i treningi w klubie sportowym.

Nie wierzysz? Popatrz

W koszykówce mogą odnieść sukces tylko wysokie chłopy, powyżej 180 cm? Zaś Tyrone "Muggsy" Bogues miał zaledwie160cm wzrostu i 62kg wagi...


Chad Shaw - kulturysta z ostrą i przewlekłą astmą, która czasem uniemożliwiała mu normalne życie (musiał mieć inhalator non stop). Czy wygląda na chorego?

najmniejszy strongman świata

Jouko Aloha - najmniejszy Strongman, który dwukrotnie wygrał zawody siłaczy w 1997 i w 1998 r.


Nie masz do tego predyspozycji...

Sam widzisz, że w sporcie nie ma czegoś takiego jak predyspozycje. Jest motywacja, serce, chęć walki i rozwoju. I albo to masz, albo... musisz zdobyć.

Czym są i jak pomogą Ci te nagrania?

To zestaw nagrań, składający się z:

 • afirmacji mp3,
 • sesji synchronizujących półkule mózgowe,
 • nagrania relaksacyjnego.

To "pożywka" zarówno przed treningiem, jak i po treningu

Motywacja do treningu nie bierze się znikąd. Zazwyczaj chcesz coś osiągnąć. Chcesz być mistrzem olimpijskim, chcesz poprawić swoją siłę, żeby się czuć pewniej, albo po prostu chcesz poprawić swoje ciało żeby podobać się płci przeciwnej. Niestety motywacja bardzo często kończy się po kilku dniach czy tygodniach i porzucasz swoją nową pasje, zapominasz o celach.

Motywację do treningu trzeba cały czas podtrzymywać, rozwijać, napędzać. Tak aby to co robisz, stało się Twoją:

 • pasją,
 • częścią życia,
 • wręcz obsesją.

Tylko wtedy możesz liczyć na najlepsze osiągi w krótkim czasie.

Motywacja to nie tylko trening

W sporcie czy w siłowni nie chodzi tylko o trening. Trening to godzina lub dwie godziny dziennie, a później co? Nie ma już nic? Otóż motywacja musi obejmować także masę innych czynników okołotreningowych, to także:

 • chęć rozwijania się w tematyce danej dyscypliny, gromadzenie informacji i wiedzy,
 • gromadzenie wiedzy o diecie, stałe eksperymentowanie i ulepszanie własnej diety (to co jesz, to 70% sukcesu w każdym sporcie),
 • to także poznawanie nowych ludzi, przyjaciół, mentorów, trenerów, łączenie się w grupy, wspólna rywalizacja i nakręcanie się.

Te i inne rzeczy zdobędziesz, dzięki odsłuchiwaniu wymienonych nagrań

 1. Sesja Heroic - to nagrania Fruiti, które warto odsłuchać sobie około 30 minut przed treningiem. Sprawia, że będziesz mieć niesamowitą chęć "ekspresji", każde ćwiczenie będzie porównywalne ze zdobyciem górskiego szczytu, a po każdej serii zechcesz mieć chęć na kolejne i kolejne powtórzenie.

 2. Nagranie afirmacyjne Hepika Pewność Siebie, to sesja afirmacji mp3, która ma zaszczepić w Tobie takie sugestie, które przełożą się na to w jaki sposób podchodzisz do życia. Wszystkie Twoje obawy, złe przekonania a także złe nawyki, zostaną wyeliminowane wraz z odsłuchiwanymi afirmacjami. Jakikolwiek uprawiasz sport, pewność siebie i chęć dążenia do celów, to podstawa!

 3. Nagranie GErelaxis z motywem polnej łąki, czyli coś po siłowni. Twój organizm potrzebuje wtedy wyciszenia, tętno ma spaść, krążenie nieco uspokoić, metabolizm zwolnić, a mięśnie mają się regenerować. To około 30 minutowe nagrania sprawi, że zrelaksujesz się 10 razy mocniej niż normalnie. Jeśli myślisz, że potrafisz się odprężyć, to znaczy, że nie słuchałeś jeszcze GErelaxis.

Pakiet Motywacja do Treningu to szansa na Twój rozwój

A jeśli nadal nie wierzysz jak wielką rolę w życiu sportowca odgrywa motywacja, to polecam filmik znaleziony niedawno w internecie.

Czy ten pakiet na pewno mi pomoże?

Jako manager sklepu, jestem tak pewen skuteczności pakietu (setki sprzedanych sztuk afirmacji i pozostałych nagrań w ciągu ostatnich 5 lat), że daję Ci 14 dni gwarancji na przetestowanie. Jeśli w tym czasie okaże się, że nie myślisz jedynie o siłowni, że nie pragniesz 24 godziny na dobę uprawiać swojego ulubionego sportu, że nie masz obsesji na punkcie tej dyscypliny, to otrzymasz 100% zwrotu swoich pieniędzy.

To chyba uczciwa propozycja.

Z tym pakietem oszczędzasz 47 zł

- nagranie Fruiti Heroic - 9,97 zł - http://skarbnicazycia.pl/p/1525/290/sesja-heroic-na-pewnosc-siebie-synchronizacja-polkul-mozgowych-.html

- nagranie Hepika Pewność siebie - 57 zł - http://skarbnicazycia.pl/p/1521/327/afirmacje-pewnosc-siebie-afirmacje.html

- nagranie relaksacyjne GErelaxis - 39 zł- http://skarbnicazycia.pl/p/1522/286/gdy-laka-zasypia-muzyka-relaksacyjna-do-medytacji-relaksacyjnej-gerelaxis-muzyka-relaksacyjna.html

Łącznie 105,97 zł

Dziś możesz mieć wszystkie te 3 nagrania za 57 zł 99 groszy w dodatku bezpiecznie z gwarancją osiągnięcia efektów.

Gdy promocja na pakiet się skończy...

Nie czekaj, kup teraz, gdyż dajemy TYLKO kilka promocyjnych sztuk. Po wyprzedaniu pakietu, aukcja zostanie zamknięta i będzie można kupić tylko pojedyncze produkty w wersji droższej.


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...